Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
OM 5-1 AEL Limassol: Rzeź niewiniątek
Dodał: DawidOM, 2012-10-04 23:06:12, źródło: własne, komentarze: (10)

Marsylczycy w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej pokonali AEL Limassol 5-1 czym na pewno ucieszyli kibiców i wymazali porażkę z przed kilku dni. Zwycięstwo cieszy tym bardziej że to goście objęli prowadzenie w 22 minucie. Pierwszą bramkę w barwach klubu w tym meczu strzelił Lucas Mendes.

Składy:

OM: Mandanda - Aloe Fanni N'Koulou(M'Bow) Mendes - Abdullah(Valbuena) Kabore Barton J.Ayew Raspentino(Gignac) - Remy

AEL: Degra - Theophilou Dosa Júnior Ouon Carlitos(Parpas) - Dédé Nicolaou(Konstantinou) Luciano Bebê Monteiro Paulo Sérgio - Vouho(Orlando)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: OZ89 Wysłano: 14 października 2012; 12:27

Valbuena to żywa legenda klubu,powoli staje się wielka ikoną klubu z Marsylii

Autor: ripley Wysłano: 6 października 2012; 10:02

Valbuena jest niezwykle istotną postacią w naszym zespole, świetnie drybluje i podaje co często pozwala na bardziej efektywne rozwinięcie linii ataku. Dla mnie to on jest na drugim miejscu jeśli chodzi o opaskę kapitańską

Autor: OZ89 Wysłano: 6 października 2012; 09:49

Po wejściu na biosko Valbueny sytuacja radykalnie uległa poprawie,widać ile Mathieu znaczy dla OM,jest niezastąpiony!

Autor: Babulek Wysłano: 5 października 2012; 21:57

suuper :)

Autor: ripley Wysłano: 5 października 2012; 19:20

Mimo wszystko najważniejsze jest zwycięstwo :) Teraz czeka nas bardzo ciężki mecz, który może ułożyć stawkę do końca sezonu

Autor: PiterBizkit Wysłano: 5 października 2012; 14:11

@bb1910
Kabore bardzo często tracił piłke w środkowej strefie i narażał nas na grozne kontry, lub stałe fragmenty gry z których padła bramka dla AEL.

Autor: ripley Wysłano: 5 października 2012; 07:33

Dobry mecz, w drugiej połowie trochę jednostronny, ale ważne że Remy w końcu trafił do siatki, Gignac utrzymał formę i dobrze zadebiutowali Aloe i Mendes :)

Autor: bb1910 Wysłano: 4 października 2012; 23:48

PiterBizkit Nie wiem czemu na minus oceniłeś grę Kabore według Mnie zagrał poprawnie i starał się trzymać ten środek pola który wypadł w całej grze najgorzej, według Mnie bardziej na naganę zasłużył jego kolega z środka pola Barton, no cóż nie jestem fanem tego piłkarza i jak narazie zdania o nim nie zmienię. Co do samego meczu po pierwszej połowie mogliśmy czuć niesmak za to druga połowa to był "One Team Show" w wykonaniu OM co na pewno cieszy przed zbliżającymi się "Derbami Francji" dodam że dużo kolorytu Marsylia nabrała po wpuszczeniu na boisku Valbueny jak i Gignaca co pewnie widzieliście sami.

Autor: OZ89 Wysłano: 4 października 2012; 23:17

zmiany okazały się bardzo dobrze wpłynęły na oblicze gry Marsylii

Autor: PiterBizkit Wysłano: 4 października 2012; 23:09

Bardzo dobra druga połowa, no uwierzą w siebie chłopaki po porażce z Valenciennes. Teraz czekać na mecz z Paryżem i utrzymanie lidera. Bardzo podoba mi sie Lucas Mendes, w przyszłosci możę stworzyć świetną pare stoperów z N'koulou, co do meczu.
Na plus:Mandanda, Mendes, Valbuena, Remy, Gignac, Jordan.
Na minus:N'koulou, Kabore.