Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Stowarzyszenie "Fanatiques Polonais'13"
Dodał: DawidOM, 2014-04-17 19:41:37, źródło: własne, komentarze: (7)

Miło mi poinformować, że swoją działalność rozpoczyna dziś długo wyczekiwany i wymarzony Fan Club o nazwie Fanatiques Polonais' 13.

 

Pomysł, żeby powołać do zycia FC, pojawił się już dawno temu na forum. Od tamtej pory czyniliśmy starania w kierunku powstania naszego Fan Clubu. Nazwa została wybrana przez użytkowników forum w głosowaniu.

 

Głównym celem dla którego powstało Stowarzyszenie jest zrzeszenie Polaków kibicujących Olympique Marsylii i chcemy realizować ten cel poprzez organizowanie spotkań, wyjazdów na mecze oraz innych imprez. Chcemy poprzez FC stworzyć liczną i silną społeczność kibiców OM. Informacje dotyczące Fanatiques Polonais' 13 będą pojawiać się regularnie na demarseille.pl oraz facebook'owym fan page'u.

 

Członkiem Stowarzyszenie może zostać każda osoba mająca ukończone 16 lat akceptująca regulamin organizacji. Wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do FC proszę o kontakt na adres mail'owy: [email protected].

 

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem naszego FC i deklaracjami członkowskimi.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to proszę bez obaw pytać, postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytania.

 

Więcej informacji w zakładce Fan Club w sekcji strefa fana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Syrop85 Wysłano: 10 maja 2014; 18:45

To ja wam cos powiem panowie... bo chyba w tenmacie niejestescie.

Po pierwsze istnieje oficjalny fan club OM "Polish Hussars" z wlasna flaga i kontaktami z comando ultra itd...

Po 2 jak widze teksty ze bedziecie jezdzic na mecze itd, zrzutki itp to przerabialismy to i to nie wychodzi... ludzie sobie nie ufaja i tak jak stwierdzil kolega nizej ze ekipa OM rozsiana jest po calej Polsce w malych ilosciach, wiec "spotkania" sa niemozliwe.

Po3 taki wyjazd trzeba zorganizowac i uwierzcie to niejest latwe, zacznijmy od tego ze trzeba miec zaufane osoby ktore jak mowia ze jada to jada...

Niejest zla Ta wasza stronka i pomysl tez ciekawy ale Ja osobiscie nigdy bym peselu niepodal do jakiegos fan klubu... OM to nie barca gdzie jest milion hejterow i napinaczy.. To mala rodzina ktora zrzesza sie co jakis czas by wskoczyc na sektor gosci z kibicami OM;)

Allez l'OM i Oby wygrali z Bordo

Autor: ripley Wysłano: 26 kwietnia 2014; 00:25

Storm ma trochę racji. Po pierwsze jesteśmy porozrzucani praktycznie po całej Polsce, co spotkań nie ułatwia, a wyjazdy na mecze? Wątpię by kogokolwiek byłoby tak po prostu stać, poza tym, jakim miastem jest Marsylia wiadomo. Jeśli Fan Club ma istnieć, bo istnieć, to nie ma to większego sensu.

Autor: DawidOM Wysłano: 25 kwietnia 2014; 23:28

To jest Pana opinia i jeśli nie chce Pan być członkiem naszego FC to nikt Pana nie zmusza. Co do informacji na temat klubu to będą one podawane na bieżąco. Muszę również zaznaczyć, że mamy już chętnych na dołączenie do Fan Clubu, więc szybko naszej działalności nie zakończymy. Pozdrawiam :)

Autor: DawidOM Wysłano: 25 kwietnia 2014; 23:25

Przede wszystkim Fan Club jest zarejestrowany jako Stowarzyszenie w urzędzie miasta i dlatego jednym z wymogów jest to, że w deklaracji członkowskiej trzeba podać takie dane jak PESEL. Muszę zaznaczyć, że te dane są chronione i w żaden sposób wykorzystywane. Ja jako założyciel i obecnie prezes Stowarzyszenia także udostępniam swoje dane i pozna je praktyczne każdy kto będzie chciał wysłać mi deklarację. Natomiast dane przyszłego członka znać będę tylko ja. Ponad to ochronę danym osobowym gwarantuje - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych/Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926 z póź. zmian.

Autor: storm Wysłano: 25 kwietnia 2014; 23:17

i przestance gadac o jakis klubach bo to porazka :( dawajcie na bierzaco info z naszego klubu i bedzie OK, rozmieszyła mnie wasza deklaracja cyt "wspólne wyjazdy na mecze" dajcie spokój chłopaki bez jaj to jest za daleko i za drogo nikt tam nie pojedie !! Wiec moze zamiast spinac sie dawajcie na bieżacą info bo o naszym klubie dowiaduje sie z innych portali zamiast z naszego wiec NIEJ NAPINKI a wiecej KONKRETÓW chłopcy !!

Autor: storm Wysłano: 25 kwietnia 2014; 23:10

No tak chłopaki., z tym klubem moze i fajny pomysł, ale co za to dajecie oprócz tego te trzeba płacić skłADKE I PODAC SWÓJ PESEL, BO MOIM ZDANIEM to cos słabo ! Ja rozumiem ze nasz klub dołuje i na razie jest słabo ale co otrzymam od klubu jak sie zapisze ?? Bo ja kibicuje OM od 20 lat pewnie jak wiekszosc was nie było na swiecie, mam tatuuaz naszego klubu, wiec powiedzcie mi co czhcecie zrobic to ja sie hetnie zapisze ale nie przekonuje mnie jak to wyczytałem wycieczki na mecz, bo kilK lat tamu gdy OM był na topie to słabo wychodziło z tym :( Ja che tnie sie spotkam wypije piwo z kibicem OM ale nie proscie o mój PESEL i adres bo chyba do niczego to nie prowadzi ! Pozdro dla PRAWDZIWYCH OM bez względu na to co sie dzieje...

Autor: BartekGhana Wysłano: 17 kwietnia 2014; 22:56

Fajna sprawa :)

NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
Olympique Marsylia 2-2 Stade Rennes
26 sierpnia 2018; 21:00
Stade Velodrome
3. kolejka (Ligue 1)
1. Dijon FCO Dijon FCO 3
8 - 1
9
2. Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3
9 - 2
9
3. Lille OSC Lille OSC 6
6 - 1
7
4. Olympique Lyon Olympique Lyon 3
4 - 1
6
5. Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3
7 - 5
6
6. Stade Reims Stade Reims 3
3 - 4
6
7. Toulouse FC Toulouse FC 3
3 - 5
6
8. AS Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3
3 - 2
5
9. Olympique Marsylia Olympique Marsylia 3
7 - 5
4
10. AS Monaco AS Monaco 3
4 - 3
4
11. Montpellier HSC Montpellier HSC 3
3 - 3
4
12. RC Strasbourg RC Strasbourg 3
3 - 3
4
13. Stade Rennes Stade Rennes 3
4 - 5
4
14. Amiens SC Amiens SC 3
5 - 5
3
15. Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux 3
3 - 5
3
16. SM Caen SM Caen 3
2 - 5
2
17. FC Nantes FC Nantes 3
2 - 6
1
18. OGC Nice OGC Nice 3
1 - 6
1
19. Angers SCO Angers SCO 3
4 - 8
0
20. En Avant Guingamp En Avant Guingamp 3
2 - 8
0
Olympique Marsylia Dimitri Payet     2
Olympique Marsylia Florian Thauvin     2
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
PARTNERZY