Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Auxerre vs OM: Nuta rozczarowania
Dodał: ripley, 2011-08-14 19:23:12, źródło: własne, komentarze: (12)

Już drugi raz drużyna Olympique Marsylii remisuje 2:2, tym razem z gorszym rywalem i przy dwubramkowej przewadze. Kolejny raz OM zabrakło siły w końcówce.

Mecz zaczął się idealnie, bo już w trzeciej minucie spotkania niezastąpiony Loic Remy trafił między słupki Sorina, po asyście Valbueny. Mecz przebiegał zgodnie z planem, groźną sytuację miał także Benoit Cheyrou, który oddał groźny strzał zza pola karnego. Auxerre przez pierwszą połowę stworzyło sobie praktycznie jedną sytuację, napastnik Auxerre w pojedynku sam na sam nie dał rady wracającemu do formy Mandandzie. Przez pierwszą połowę OM miało optyczną przewagę. W 43 minucie znów po asyście Valbueny z rogu padł gol, tym razem obrońcy Auxerre nie przypilnowali Andre Ayew.

Po przerwie gospodarze zaczęli napierać, już w drugiej minucie drugiej połowy Traore doprowadził do remisu. Gracze Auxerre wciąż naciskali, jednak obronie Les Phoceens udawało się oddalać groźne sytuację. Oba zespoły odpuściły, OM starało się przytrzymywać piłkę jak najdłużej. Niestey w 81 minucie po asyście Dariusza Dudki, Contout wyrównał stan gry, który nie zmienił się do końca meczu.

Kartki:
Grichting (żółta), Traore (żółta), Oliech (żółta), N'Dinga (żółta), Dudka (zółta), Morel (żółta), Valbuena (żółta)

Składy:
Auxerre: Sorin, Dudka, Coulibaly, Grichting, Sidibe, Chafni (Kossoko 77 min.), N'Dinga, Traore, Oliech, Jemaa (Contout 46 min.), Sahar

OM: Mandanda, Morel, M'Bia, N'Koulou, Azpilicueta, Cheyrou, Diarra, Gonzalez, A.Ayew (Kabore 87 min.), Valbuena (Amalfitano 75 min.), Remy (J.Ayew 74 min.)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: OZ89 Wysłano: 16 sierpnia 2011; 08:42

2 połowa jest czymś strasznym w wykonaniu piłkarzy DD,obrona nie funkcjonuje w tak jak powinna dla zespołu walczącego o mistrzostwo,wydaje mi się że dojdzie jeszcze 1 transfer tyle że z tyłu

Autor: ripley Wysłano: 15 sierpnia 2011; 11:02

Racja Piter, widać było, że Steve już miał tą piłkę na ręce, niestety zabrakło tam milimetrów... Na pewno sytuacja zespołu powinna się poprawić już w przyszłym meczu.

Autor: PiterBizkit Wysłano: 15 sierpnia 2011; 01:21

kaligula
Valbuene zdjął bo widać było , że miał lekki uraz, to początek sezonu więc nie warto pogłębiać kontuzji. Zgodze się z tobą co do Lucho , to był ten sam Lucho z tamtego sezonu : chodzi , obija się , marnuje sytuacje i ich nie stwarza, za to Steve broni kapitalnie i jakby miał więcej szczęścia to by obronił strzał na 2:2.

Autor: nasri0626 Wysłano: 14 sierpnia 2011; 21:19

ułłaa!! Oglądałem tylko 1 połowe i gdy zobaczyłem wynik to tak jak w tytule NUTKA ROZCZAROWANIA

Autor: kaligula99 Wysłano: 14 sierpnia 2011; 20:30

Pierwsza połowa bardzo dobra , druga to katastrofa . Nie dość że dwie w plecy , to jeszcze ani jednego strzału nie oddaliśmy. Po prostu drugą połowę przespaliśmy. Alou Diarra nie dość że grał słabo w destrukcji , to jeszcze nie potrafił piłki rozegrać.Moim zdaniem również DD podjął złą decyzję zdejmując Valbuene tak wcześnie , chłopak robił dużo w ofensywie jak i defensywie .Również Lucho w tym meczu nie zabłysnął . Nie dość że zmarnował wspaniałą okazję to jeszcze nie stwarzał kolegom zbyt wielu sytuacji strzeleckich.

Autor: donMateo Wysłano: 14 sierpnia 2011; 20:24

ta końcówka była tragiczna, nie wiem, jako można było tak dać się zrobić...
i znowu słaba gra Lucho...

Autor: ripley Wysłano: 14 sierpnia 2011; 20:09

No tak, jeszcze dziś Lille gra z niedocenianym Montpellier, mam nadzieję, że to będzie kolejna niespodzianka tej kolejki. Ale jak to mówią do trzech razy sztuka, teraz St. Etienne, które jak na razie ma komplet. Zobaczymy...

Autor: maku Wysłano: 14 sierpnia 2011; 20:05

Niestety kolejny remis, teraz czekamy na potknięcia naszych najgroźniejszych rywali, szczególnie tych, którzy będą groźni pod koniec sezonu

Autor: Dyzio Wysłano: 14 sierpnia 2011; 19:59

Punktów szkoda, tym bardziej w takich okolicznościach z niezbyt mocnym przeciwnikiem.

Autor: ebiom Wysłano: 14 sierpnia 2011; 19:43

właśnie! ayew pod koniec kulał, diarra utykał, valbuena (raczej nic poważnego) miał zimny okład na kolanie po zejściu z murawy.

Autor: ripley Wysłano: 14 sierpnia 2011; 19:41

Patrząc na to, co zrobiliśmy w pierwszej połowie jestem rozczarowany. Pierwsze 45 było nie tylko niezłe, ale i bardzo dobre. W drugiej części było dużo gorzej, obrona znowu dała ciała, niestety widać było też, że paru zawodników się poobijało :/

Autor: ebiom Wysłano: 14 sierpnia 2011; 19:36

co tu dużo mówić, 1 połowa dobra, druga gorsza, a ost. 20 minut to już nerwówka i w rezultacie strata bramki. troche szkoda punktów. oby lille dzisiaj przegrało/zremisowało.