Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Brandao wprowadza OM do ćwierćfinału!
Dodał: OM, 2012-03-14 00:02:02, źródło: własne, komentarze: (5)

W rewanżowym spotkaniu 1/8 Champions League pomiędzy Interem Mediolan i Olympique Marsylią padł wynik 2:1, który dzięki wygranej Marsylii w pierwszym meczu 1:0 dał awans podopiecznym Didiera Deschampsa.

Od 75' minuty Włosi objęli prowadzenie po golu Diego Milito. Wynik ten utrzymywał się prawie do ostatniej doliczonej minuty. Kiedy wydawało się że dogrywka stanie się faktem, Brandao po otrzymaniu długiej piłki świetnie zachował się w polu karnym, ograł przeciwnika i wpakował piłkę do bramki. Po chwili Mediolańczycy wykonali ostatni atak w tym meczu, który zakończył się faulem Mandandy i drugą żółta kartką w tym meczu dla bramkarza gości. Niestety czerwona kartka przekreśla szanse na występ podstawowego golkipera OM. Rzut karny wykorzystał Pazzini, jednak drugi gol dla Interu nic nie zmieniał.

Awans OM do ćwierćfinału LM stał się faktem. Już w piątek o godzinie 12:00 w Nyonie odbędzie się losowanie kolejnych rund (1/4 i 1/2) Champions League i Ligi Europejskiej. Miejmy nadzieję, że los uśmiechnie się do Marsylczyków i nie trafią na któregoś z Hiszpańskich gigantów.

Inter Mediolan 2-1 Olympique Marsylia

Bramki:

1-0 Milito 75'

1-1 Brandao 92'

2-1 Pazzini 96'

Żółte kartki:

Maicon, Zanetti, Samuel, Stankovic - Diawara, Mandanda (dwie żółte = czerwona)

Inter: Julio Cesar - Maicon, Samuel, Lucio, Nagatomo - Zanetti, Stankovic, Poli (Cambiasso 74') - Sneijder (Obi 58') - Forlan (Pazzini 58'), Milito

OM: Mandanda - Azpilicueta, Diawara, N'Koulou, Morel - Diarra, Mbia - Valbuena (Cheyrou 77'), Amalfitano, A. Ayew (Bracigliano 95') - Remy (Brandao 87')

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: maku Wysłano: 14 marca 2012; 20:50

Ogólnie dużo jest takich zaskakujących drużyn w tych ćwierćfinałach, jeszcze jak dołoży się do tego Napoli, to dołączy do Marsylii (mimo wszystko duże, lecz upragnione i zasłużone zaskoczenie), Benfici i APOELU. Są to czarne konie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Autor: boss Wysłano: 14 marca 2012; 20:37

albo napoli czy tam nappoli o ile przejdzie o 1/4

Autor: maku Wysłano: 14 marca 2012; 15:50

Wielka szkoda Mandandy, zdecydowanie zawodnik meczu, wspaniałe interwencje. Na kogo by tu trafić? Najlepiej na Benfice, albo APOEL, ale oba zespoły potrafią pokazać swój potencjał. Ważny awans i liczymy na więcej :)

Autor: OM Wysłano: 14 marca 2012; 00:16

No ale najważniejsze że jest awans! :D

Brandao mocne wejście :P Szkoda tylko Mandandy, pierwsza żółta kartka bardzo głupia a później druga no cóż.. zasłużona i w pierwszym ćwierćfinałowym meczu będzie musiał stać Bracigliano