Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Marsylia podtrzymuje dobrą passę; OM 2-0 Nice
Dodał: OM, 2011-11-06 18:55:19, źródło: własne, komentarze: (3)

Piłkarze Olympique Marsylia odnieśli w dniu dzisiejszym trzecie z rzędu zwycięstwo w Ligue 1. W ramach 13. kolejki Les Phoceens zmierzyli się z OGC Nice. Marsylczycy wygrali 2-0.

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka. Goście jednak dwa razy byli bliscy pokonania Mandandy, na szczęście Marsylię dwukrotnie uratowała poprzeczka. OM również miało swoje okazje, ale nie udało się pokonać bramkarza Nicei.

Po 16 minutach drugiej połowy, Didier Deschamps dokonał podwójnej zmiany - J. Ayew wszedł za Gignaca, zaś Lucho za Valbuene. Jak się okazało decyzja o wprowadzeniu na boisko młodszego z braci Ayew przyniosła znakomity efekt. W 72' minucie Jordan po asyście Loic'a Remy wpakował futbolówkę do bramki. W ostatniej minucie spotkania udało się podwyższyć na 2-0, Loic Remy wykorzystał rzut karny, a arbiter po chwili zakończył mecz.

Olympique Marsylia 2-0 OGC Nice

Bramki

1-0 J. Ayew 72'

2-0 Remy 90+3'

Żółte kartki

Gignac, Coulibaly, Diakite, Abriel, Clerc

OM: Mandanda, Azpilicueta, N'Koulou, Diawara, Morel (Traore 75'), A. Ayew, Cheyrou, Diarra, Valbuena (Lucho 61'), Gignac (J. Ayew 61'), Remy

Nice: Ospinai, Monzon, Pejcinovic, Civelli, Clerc, Diakite, Coulibaly, Abriel (Meriem 74'), Mounier (Dja Djedje 78'), Pentecote (Abraham 62'), Mouloungui

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: PiterBizkit Wysłano: 6 listopada 2011; 20:45

Dobry mecz , mieliśmy inicjatywe , ale nie można zapomnieć , że dwa razy ratowała nas poprzeczka i to niechciany Abriel mógł nas pogrążyć , ale dobrze sie stało , świetny mecz Andre , Loic , kapitalnie prezentuje się Jordan Ayew ostatnio , co cieszy ,ponieważ problemy w ataku mogą być załatwione , za to Gignac może sie martwić o miesjce w składzie.

Autor: OM Wysłano: 6 listopada 2011; 19:22

coraz wyżej w tabeli ;pp teraz przerwa na reprezentacje i za dwa tygodnie mecz z wiceliderem :P

Autor: OZ89 Wysłano: 6 listopada 2011; 18:56