Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
OM vs Man United: Wszystko dla dzieci
Dodał: ripley, 2011-08-03 21:19:04, źródło: własne, komentarze: (13)

We wtorkowy wieczór na stadionie piłkarskim drużyny z księstwa Monako rozegrany został charytatywny mecz między drużynami Manchester United i Olympique De Marseille. OM zaczeło mecz w optymalnym składzie, zaś w drużynie z Anglii zagrały gwiazdy typu Matt Pokora, Fabien Barthez, czy David Ginola, który zastąpił Erica Cantonę, który nie mógł zagrać w tym meczu. Po pierwszej połowie widniał wynik 2:2, mimo przewagi OM 2:0 (po golach N'Koulou i Ayew) gwiazdorzy Czerwonych Diabłów doprowadzili do wyrównania na 8 minut przed końcem pierwszej połowy.



Po gwizdku oznajmującym gracze l'OM ruszyli do ostrego ataku, czego wynikiem była bramka zdobyta przez Cheyrou, tego jednak nie koniec, pierwsze trafienie dla Marsylii zaliczył także Diarra, po którym wynik poprawili jeszcze Ayew, Remy (2x) i Cheyrou. Ostatecznie po 90 minutach wspaniałej gry Marsylia zwyciężyła mistrza Anglii 8:2, jednak jak podkreślali wszyscy w tym meczu nie chodziło o wynik, lecz o cel dla którego zebrali się podczas tego meczu.

 

Olympique Marsylia 8 - 2 Manchester United XI

Bramki:

1:0 N'Koulou [14 min.]  
2:0 Ayew [34 min.]
2:1 Welbeck [36 min.]   
2:2 Cleverley [37 min.] 
3:2 Cheyrou [47 min.]   
4:2 Diarra [59 min.]      
5:2 Ayew [60 min.]      
6:2 Remy [69 min.]      
7:2 Remy [79 min.]      
8:2 Cheyrou [83 min.]

 

 

Tagi: Podsumowania /

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ripley Wysłano: 4 sierpnia 2011; 21:52

No tak, czasy Lyonu już się skończyły, to już nie ta drużyna. Ciekawi mnie zwłaszcza atak PSG, kogo wystawią? A Lille swoje zagra w tym sezonie, lecz obrony tytułu im nie wróżę ;)

Autor: PiterBizkit Wysłano: 4 sierpnia 2011; 20:59

Berbatow za kilka dni będzie nowym piłkarzem PSG i także największy talent Rumuńskiej piłki Gabriel Torje może dołączyć do PSG. Lyon jest dużo słabszy od Lille i PSG, Lille jeżeli chodzi o zgranie bije nas o głowe, PSG personalnie ma lepszych piłkarzy. Nie jesteśmy największym faworytem ligi. Mistrzostwo zdobędziemy my , lille lub PSG.

Autor: xxJAJOxxx Wysłano: 4 sierpnia 2011; 17:30

EEe, bzdury, walka o tytuł będzie się toczyć tylko pomiędzy OM, Lyonem i (ewentualnie) Lille. PSG nie daje żadnych szans. Nie poradzą sobie, co z tego, że się wzmocnili?!
Nie będą stwarzali zagrożenie. Również Le Clasique jest zarezerwowane dla l'OM

Autor: PiterBizkit Wysłano: 4 sierpnia 2011; 17:23

Oj pieprzycie tutaj. OM 85 % szans na tytuł ? a pozostałe 15 % Lyon ?Zapomnieliście o PSG czy Lille ? LOSC w tamtym sezonie stworzyło kolektyw i kapitalną drużyne zmieszaną z genialnymi indywidualistami. Nie mieliśmy tak szczerze z nimi szans. Wiara w siebie i zwycięstwo wygrały z faworytami. W tym sezonie o mistrzostwo według mnie powalczą te 4 drużyny. Lyon w kryzysie ale nadal to wielka drużyna, PSG będzie stanowiło dużą przeszkodze. Nadzieja w tym , że sie nie zgrają i będą tracić punkty ze słabiakami.

Autor: ripley Wysłano: 4 sierpnia 2011; 16:10

Ja myślę, że w Lille dużo zależy od Hazarda, Sow'a, Obraniaka i Landreau. Było widać w Superpucharze ile oni zrobili, a zwłaszcza Hazard, po jego zejściu zaczęła się ta cała akcja :D

Autor: xxJAJOxxx Wysłano: 4 sierpnia 2011; 14:19

Ja sądzę, że oni sobie nie poradzą, tak jak Jagiellonia. Byli po połowie rozgrywek na 1 miejscu, a później zaczęli grać słabo, Lille jest niedoświadczone. Jedyne co mogą ugrać to Liga Mistrzów

Autor: maku Wysłano: 4 sierpnia 2011; 14:06

Myślę, że Lille też nie pozostaje bez szans :)

Autor: xxJAJOxxx Wysłano: 4 sierpnia 2011; 13:54

No oczywiście :D Myślę, że nie przesadzę jeśli powiem, że OM ma 85% szans na tytuł w tym roku :D Pozostałe 15% to Lyon

Autor: maku Wysłano: 4 sierpnia 2011; 13:24

no ale to był pogrom, jak myślicie w tym sezonie same takie będą? :p

Autor: xxJAJOxxx Wysłano: 4 sierpnia 2011; 13:17

Jasne, trzymaj: http://www.youtube.com/watch?v=twwc61UJrxU

Autor: maku Wysłano: 4 sierpnia 2011; 12:51

xxJAJOxxx podeślij mi linka do tego skrótu :)

Autor: xxJAJOxxx Wysłano: 3 sierpnia 2011; 23:06

Heh :P Pamiętam Bartheza za czasów gry w Manchesterze United, to był bramkarz... No, ale cóż. A co do meczu to naprawdę, oglądając skrót na YT miało się wrażenie, że l'OM gra z meczu na mecz coraz to lepiej.

Autor: ripley Wysłano: 3 sierpnia 2011; 23:03

Mecz na prawdę świetny, aż 10 bramek, ostatnio chyba tyle widziałem przy remisie 5-5 OM z Lyonem. Szkoda, że zabrakło Cantony, ale był Barthez, który nie mógł się pochwalić taką skutecznością na bramce jak kiedyś, no ale zwykle to nie była jego wina :D

NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
Olympique Marsylia 2-2 Stade Rennes
26 sierpnia 2018; 21:00
Stade Velodrome
3. kolejka (Ligue 1)
1. Dijon FCO Dijon FCO 3
8 - 1
9
2. Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3
9 - 2
9
3. Lille OSC Lille OSC 6
6 - 1
7
4. Olympique Lyon Olympique Lyon 3
4 - 1
6
5. Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3
7 - 5
6
6. Stade Reims Stade Reims 3
3 - 4
6
7. Toulouse FC Toulouse FC 3
3 - 5
6
8. AS Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3
3 - 2
5
9. Olympique Marsylia Olympique Marsylia 3
7 - 5
4
10. AS Monaco AS Monaco 3
4 - 3
4
11. Montpellier HSC Montpellier HSC 3
3 - 3
4
12. RC Strasbourg RC Strasbourg 3
3 - 3
4
13. Stade Rennes Stade Rennes 3
4 - 5
4
14. Amiens SC Amiens SC 3
5 - 5
3
15. Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux 3
3 - 5
3
16. SM Caen SM Caen 3
2 - 5
2
17. FC Nantes FC Nantes 3
2 - 6
1
18. OGC Nice OGC Nice 3
1 - 6
1
19. Angers SCO Angers SCO 3
4 - 8
0
20. En Avant Guingamp En Avant Guingamp 3
2 - 8
0
Olympique Marsylia Dimitri Payet     2
Olympique Marsylia Florian Thauvin     2
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
PARTNERZY