Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
OM vs Sochaux: Remis na Velodrome
Dodał: ripley, 2011-08-07 11:29:19, źródło: własne, komentarze: (5)

Sezon można uważać już za rozpoczęty, Ligue 1 rozpoczęła się na dobre. W pierwszym meczu podopieczni Didiera Deschampsa zmierzyli się z Sochaux.

Pierwsza połowa przebiegała zgodnie z planem, OM dominowało. Około 25 minuty świetną szansę miał Andre Ayew, niestety nieczysto uderzył w piłkę i gracze spod znaku Peugota odetchnęli z ulgą. Sochaux broniło się niemal całymi swoimi siłami, lecz Lucho, który był prawdopodobnie najlepszym graczem tego spotkania otworzył wynik strzelając przepiękną bramkę z lewej nogi. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 1:0 dla gospodarzy.

Jak zwykle druga połowa przynosi nam rozstrzygnięcie. Piąta drużyna zeszłego sezonu wyszła na tą drugą połowę nieco bardziej zmotywowana, lecz już na początku Lucho mógł dobić rywala, niestety, 37-letni Richert był mocnym punktem drużyny gości. Tymczasem gracze Sochaux znów zaczęli zachwycać grą na jeden kontakt, najpierw z cienia samego siebie wyszedł Martin, 12 minut później goście objęli prowadzenie. Jednak już trzy minuty później nieoceniony przy stałych fragmentach, Loic Remy strzelił gola po asyście Mathieu Valbueny z rzutu rożnego. Wynik ten utrzymał się do końca i oba zespoły podzieliły się punktami.

Kartki:
Stephane Mbia (żółta), Sebastien Corchia (żółta), Marvin Martin (żółta)

Składy:
OM: Mandanda, Morel, M'Bia, Diawara, Fanni, Cheyrou (Kabore 74 min.), Diarra, A.Ayew (J. Ayew 66 min.), Lucho, Amalfitano (Valbuena 66 min.), Remy

Sochaux: Richert, Peybernes, Perquis, Carlao, Corchia, Nogueira, Anin, Boudebouz (Butin 89 min.), Martin, Maiga (Privat 82 min.), Roudet (Mikari 76 min.)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: maku Wysłano: 8 sierpnia 2011; 13:54

no właśnie lepszy ten 1 punkt niż żaden :)

Autor: OM Wysłano: 8 sierpnia 2011; 12:50

OM nie przywykło dobrze zaczynać sezonów, więc w sumie to chyba dobrze że nie przegrali :P 2:2 nie jest złe, w następnym meczu na pewno będzie lepiej :)

Autor: Dyzio Wysłano: 7 sierpnia 2011; 13:55

Szkoda straconych punktów, nie można sobie pozwolić na takie wyniki w dalszym etapie sezonu.

Autor: ripley Wysłano: 7 sierpnia 2011; 11:49

ciekawe jak to będzie, jak zagra Pastore. Mam nadzieję, że będzie jeszcze gorzej ;P