Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Podsumowanie: Arsenal 0-0 Marsylia
Dodał: maku, 2011-11-02 17:39:55, źródło: własne, komentarze: (2)

Po wyrównanym meczu, który został rozegrany w ranach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, na Emirates Stadium padł bezbramkowy remis, który nie dał jeszcze żadnemu z zespołów pewności awansu do kolejnej fazy LM.

Początek meczu należał do podopiecznych Didiera Deschampsa, jednak nie potrafili oni udokumentować swojej przewagi. Do przerwy piłkarze obu zespołów narzucili szybkie tempo gry. Akcja za akcją z pewnością podobała się kibicom zebranym w Londynie.

Na drugą połowę wyszli całkiem odmienieni, jakby zapomnieli o stylu gry w pierwszej połowie. Zmęczenie wzięło górze, a mecz stał się bardziej statyczny. Nawet pojawienie się asa gospodarzy, Robina van Persiego nie pomogło w zmianie wyniku. Ostatecznie na tablicy widniało 0-0.

Arsenal Londyn - Olympique Marsylia 0:0

żółte kartki:
Arsenal - Rosicky 66'
Marsylia - Diarra 40'

Arsenal: Szczęsny - Mertesacker, Vermaelen, Santos, Jenkinson, Arteta, Walcott, Ramsey (66' Rosicky), Song, Park (62' Van Persie), Gervinho (76' Arshavin)

Marsylia: Mandanda - N'Koulou, Morel, Diawara, Fanni, Diarra, Cheyrou, Valbuena (74' Gonzalez), Remy (68' Amalfitano), A. Ayew, J. Ayew (84' Gignac)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: most Wysłano: 2 listopada 2011; 21:23

Pokazaliśmy się z dobrej strony, chyba swój najlepszy mecz w sezonie zagrał Diarra, mnóstwo przechwytów w środku pola, zresztą Cheyrou również rozegrał niezłe zawody.