Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Porażka w Le Classique; 2:1
Dodał: OM, 2010-11-08 13:48:05, źródło: własne, komentarze: (3)

Niestety passa meczów bez porażki nie została przedłużona. Olympique Marsylia przegrała w meczu przeciwko PSG 1:2. Dla drużyny z Paryża bramki zdobyli Erding i Hoarau, zaś jedynego gola dla Les Phoceens trafił Lucho Gonzalez.

Od pierwszych minut PSG zaatakowało bramkę gości, w 3. minucie dobrym uderzeniem popisał się Giuly, ale Steve Mandanda był na posterunku i obronił ten strzał. Niestety w 9 minucie Paryżanie wyszli na prowadzenie. Najpierw bramkarza OM próbował pokonać Nene, ale bezskutecznie, jednak do odbitej piłki dopadł Erding i ten już nie dał szans na obronę. Już dziesięć minut później kibice, którzy zasiedli na Parc des Princes mogli cieszyć się z kolejnego trafienia. Nene ładnie dośrodkował w pole karne, a tam najlepiej zachował się Hoarau i zdobył gola.

Na szczęście tylko kilka minut gospodarze cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia. Gignac popisał się dobrym strzałem, lecz uderzenie to odbił bramkarz gospodarzy, na szczęście piłka wpadła pod nogi Lucho Gonzaleza który wpakował piłkę do pustej bramki.

Na początku drugiej połowy, bo już w 52. minucie bardzo dobrą okazję miał Loic Remy, ale jego uderzenie przeleciało minimalnie nad bramką. Chwilę później na strzał z 30 metrów pokusił się Gignac, ale futbolówka minęła bramkę. Druga połowa nie mogła się już tak podobać jak pierwsza. Owszem, obie ekipy miały kilka okazji do zdobycia bramki, ale żadnej z nich się to nie udało.

Po ośmiu ligowych meczach bez porażki, Marsylia musi uznać wyższość PSG. Szkoda, że tak dobra passa zakończyła się w Le Classique. Miejmy nadzieję iż w następnym meczu, OM udowodni iż nie zwalnia tempa i nadal potrafi wygrywać.

Składy:
Paris Saint-Germain: Edel, Jallet, Armand, Sakho, Tiene, Makelele, Chantome, Giuly (Bodmer 68'), Nene, Erding, Hoarau (Luyindula 68').
Olympique Marsylia: Mandanda, Azpilicueta, Diawara, Heinze, Taiwo, Kabore (Abriel 46'), Lucho, Cheyrou, Remy (Brandao 79'), Valbuena (A. Ayew 75'), Gignac

SPRAWDZ CAŁĄ OFERTĘ BWIN NA LIGUE 1 i ODBIERZ 100 PLN

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: manioOM Wysłano: 9 listopada 2010; 22:21

nom szkoda punktów . Ale w środe myśle spokojnie wygramy .

Autor: maku Wysłano: 8 listopada 2010; 20:44

szkoda, ale odbijemy sobie w meczu z Monaco :)

Autor: serafin Wysłano: 8 listopada 2010; 14:24

no wreszcie musieliśmy przegrać, i tak 8 meczów bez porażki to ładny wynik. szkoda tylko że zdarzyło to się w takim meczu :/