Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Sochaux 1-2 Marsylia; podsumowanie
Dodał: OM, 2011-02-13 04:50:12, źródło: własne, komentarze: (3)

W sobotnim spotkaniu przeciwnikiem Olympique Marsylia na Stade Auguste Bonal było Sochaux. Od początku meczu to piłkarze OM byli lepsi na boisku, stwarzali sobie więcej okazji. Lecz niestety nie potrafili ich wykorzystać.

Pod koniec pierwszej części gry na prowadzenie wyszli niestety gospodarze. W 43. minucie to trafienie zaliczył Ideye, który wykorzystał dobre dogranie od Josse. Jednak Marsylia bardzo szybko odpowiedziała, bo już dwie minuty później w doliczonym czasie gry wyrównał Gignac. I na przerwe zawodnicy schodzili przy wyniku 1:1.

Dwadzieścia minut przed końcem meczu, napastnik OM zdobył drugą swoją bramkę w tym meczu. Piłkę podał Remy, zaś Gignac precyzyjnie uderzył ją z woleja, pokonując bramkarza gospodarzy.

Po tym spotkaniu OM awansowało w tabeli na pozycję wicelidera. Drużyna Lille, która jest na 1. miejscu w L1, swój mecz rozegra w neidzielę, przeciwko Tuluzie.

FC Sochaux - Olympique Marsylia 1:2 (1:1)

Bramki:
Ideye 43'
Gignac 45'+1
Gignac 70'

Żółte kartki:
Kabore 64', Cheyrou  90'

Sochaux: Richert, Sauget, Perquis, Faty, Josse, Carlao (Nogueira 82'), Martin, Boudebouz, Maurice-Bellay (Bakambu 79'), Maiga, Ideye

Marsylia: Mandanda, Heinze, Diawara, Mbia, Fanni, Cisse, A. Ayew (Remy 59'), Kabore (Cheyrou 71'), Lucho (Abriel 87'), Gignac, Brandao

SPRAWDZ CAŁĄ OFERTĘ BWIN NA TEN MECZ i ODBIERZ 100 PLN

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: DawidOM Wysłano: 13 lutego 2011; 12:16

Może znacie już wyniki innych meczy ale jak dodam jakby coś :)

Autor: OM Wysłano: 13 lutego 2011; 11:51

Szczerze mówiąc bałem się żeby nie przegrali, remis dla mnie byłby dobrym wynikiem. A tu prosze.. Gignac załatwił sprawe ;D

Autor: Piotr1996 Wysłano: 13 lutego 2011; 10:18