Marsylia - wiekowa wiara, wieczna miłość. Jedyny polski serwis Olympique Marsylia
Terminarz gier reprezentantów
Dodał: DawidOM, 2014-08-31 18:13:33, źródło: om.net, komentarze: (0)

Ayew, Barrada, Batshuyai, Dja Djedje, Escales, Kadir, Mandanda, Nkoulou, Nlate, Romao Thauvin i Tuiloma zostali powołani do swoich reprezentacji na spotkania międzynarodowe. Poniżej przedstawiamy program gier "Olimpijczyków":

Środa, 3 września:

Abdelaziz Barrada - Maroko vs Katar (towarzyski), godz. 22:00, Stade Mohamed V, Casablanca

Czwartek, 4 września:

Florian Thauvin - Kazachstan U21 vs Francja U21 (Kwalifikacje Euro 2015), godzina 16:15, Astana Stadium

Florian Escales - Serbia U19 vs Francja U19 (Miedzynarodowy Turniej Stevan Vilotic-Cele), godzina 17:00, Subotica

Stave Mandanda - Francja vs Hiszpania (Towarzyski), godzina 21:00, Stade de France

Piątek, 5 września:

Florian Escales - Ukraina U19 vs Francja U19 (Miedzynarodowy Turniej Stevan Vilotic-Cele), 17:00, Senta

Michy Batshuayi - Cypr U21 vs Belgia U21 (Kwalifikacje Euro 2015), godzina 17:00

Andre Ayew - Ghana vs Uganda (Eliminacje PNA 2015), godzina 18:00, Kumasi

Alaixys Romao - Gwinea Bissau vs Togo (Eliminacje PNA 2015), godzina 21:00, Casablanca

Sobota, 6 września:

Nicolas N'Koulou, Brice N'Late - Kongo vs Kamerun (Eliminacje PNA 2015), godzina 15:00, Lubumbashi

Foued Kadir - Etiopia vs Algieria (Eliminacje PNA 2015), godzina 15:00, Addis Abeba

Brice Dja Djedje - Wybrzeże Kości Słoniowej vs Sierra Leone (Eliminacje PNA 2015), godzina 17:00, Abidżan

Niedziela, 7 września:

Steve Mandanda - Serbia vs Francja (Towarzyski), godzina 20:45, Stadion Partizana Belgrad

Abdelaziz Barrada - Maroko vs Libia (Towarzyski), godzina 22:00, Grand Stade de Marrakech

Poniedziałek, 8 września:

Bill Tuiloma - Uzbekistan vs Nowa Zelandia (Towarzyski), godzina 17:00

Florian Thauvin - Francja U21 vs Islandia U21 (Kwalifikacje Euro 2015), godzina 20:45, stade Abbdé-Deschamps w Auxerre

Środa, 10 września:

Nicolas N'Koulou, Brice N'Late, Brice Dja Djedje - Kamerun vs Wybrzeże Kości Słoniowej (Eliminacje PNA 2015), godzina 15:00, Yaoundé

Alaixys Romao, Andre Ayew - Togo vs Ghana (Eliminacje PNA 2015), godzina 16:00, Lome

Foued Kadir - Algieria vs Mali (Eliminacje PNA 2015), godzina 21:00, Blida

Tagi: Artykuły / Kibice / Piłkarze /

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

NASTĘPNY MECZ
POPRZEDNI MECZ
Olympique Marsylia 2-2 Stade Rennes
26 sierpnia 2018; 21:00
Stade Velodrome
3. kolejka (Ligue 1)
1. Dijon FCO Dijon FCO 3
8 - 1
9
2. Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3
9 - 2
9
3. Lille OSC Lille OSC 6
6 - 1
7
4. Olympique Lyon Olympique Lyon 3
4 - 1
6
5. Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3
7 - 5
6
6. Stade Reims Stade Reims 3
3 - 4
6
7. Toulouse FC Toulouse FC 3
3 - 5
6
8. AS Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3
3 - 2
5
9. Olympique Marsylia Olympique Marsylia 3
7 - 5
4
10. AS Monaco AS Monaco 3
4 - 3
4
11. Montpellier HSC Montpellier HSC 3
3 - 3
4
12. RC Strasbourg RC Strasbourg 3
3 - 3
4
13. Stade Rennes Stade Rennes 3
4 - 5
4
14. Amiens SC Amiens SC 3
5 - 5
3
15. Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux 3
3 - 5
3
16. SM Caen SM Caen 3
2 - 5
2
17. FC Nantes FC Nantes 3
2 - 6
1
18. OGC Nice OGC Nice 3
1 - 6
1
19. Angers SCO Angers SCO 3
4 - 8
0
20. En Avant Guingamp En Avant Guingamp 3
2 - 8
0
Olympique Marsylia Dimitri Payet     2
Olympique Marsylia Florian Thauvin     2
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
Olympique Marsylia Lucas Ocampos     1
PARTNERZY
Copyright © 2010-2014 deMarseille.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Online: 26
Projekt i wdrożenie: konert.biz

facebook